Πού την χάνεις πού τη βρίσκεις πάντα σε μία παραλία με μια σανίδα στο χέρι
Απόδραση για surf στην Ανάβυσσο για την Ελεονώρα!
Life
21/01/2013 | 18:37
Πού την χάνεις πού τη βρίσκεις πάντα σε μία παραλία με μια σανίδα στο χέρι. Η Ελεονώρα Μελέτη πριν λίγες μέρες έκανε μία μικρή απόδραση για surf στην Ανάβυσσο.
Η γνωστή παρουσιάστρια παρά το κρύο δεν έχασε για μια ακόμη φορά την ευκαιρία να χαρεί τη θάλασσα και το αγαπημένο της άθλημα.
Ο φωτογραφικός φακός την απαθανάτισε εκεί όπου μαζί με άλλους λάτρεις του θαλάσσιου αθλήματος διασκέδασαν και απόλαυσαν για τρεις σχεδόν ώρες το surfing.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35