Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί τους επόμενους μήνες
Ακυρώνεται η συναυλία των αδελφών Καραβιώτη
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/05/afoi_karaviwth.jpg)
Πολιτισμός
14/01/2015 | 11:20
Αγαπητοί μας φίλοι,
Σας ενημερώνουμε ότι η προγραμματισμένη συναυλία της προσεχούς Κυριακής 18 Ιανουαρίου, με τίτλο: “Αθήνα μου, χρόνια πολλά!”, στην αίθουσα του Φιλολογικού Συλλόγου “Παρνασσός” με την εικοσιπενταμελή χορωδία & μαντολινάτα, δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω των επικείμενων εκλογών της μεθεπόμενης Κυριακής.
Υπάρχει περίπτωση η πρόσβαση στο κέντρο της Αθήνας να είναι από δύσκολη έως αδύνατη, λόγω ενδεχόμενων πολιτικών συγκεντρώσεων και προεκλογικών ομιλιών. Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί τους επόμενους μήνες.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Με εκτίμηση,
Σπύρος & Γεράσιμος Καραβιώτης
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35