Ο Μιχαλής Ζαμπίδης είναι καλεσμένος του Σπυράτου Νίκου, προπονητή του τμήματος KickBoxingτου γυμναστηρίου GenesisHealthClub.
Έφτασε στη Κεφαλονιά ο Μιχάλης Ζαμπιδης
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/07/zampidhs1.jpg)
Αθλητισμός
11/07/2014 | 18:15
Έφθασε πριν λίγο αεροπορικώς ο Μιχάλης Ζαμπίδης ο οποίος συνοδευόταν από αιθέρια ύπαρξη. Ο Μιχαλής Ζαμπίδης είναι καλεσμένος του Σπυράτου Νίκου, προπονητή του τμήματος KickBoxingτου γυμναστηρίου GenesisHealthClub, ο “IronMike” θα κάνει το Σάββατο 12 Ιουλίου σεμινάριο Kickboxingστο Κλειστό Στάδιο Αργοστολίου.
Στόχος του σεμιναρίου θα είναι η προώθηση του αθλήματος και η γνωριμία του με το κοινό της Κεφαλονιάς, καθώς και η ευκαιρία να βρεθούν και να δουν από κοντά μικροί και μεγάλοι τον Έλληνα Παγκόσμιο Πρωταθλητή.
Διαβάστε εδώ το πρόγραμμα του σεμιναρίου Kickboxing
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35