Έφτασε πριν λίγο στην Κεφαλονιά ο δημοφιλής, συμπατριώτης μας τραγουδιστής Γεράσιμος Ανδρεάτος.
Έφτασε στην Κεφαλονιά ο Ανδρεάτος!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/03/andreatos-konstantakis-1.jpg)
Πολιτισμός
03/03/2016 | 14:53
Έφτασε πριν λίγο στην Κεφαλονιά ο δημοφιλής, συμπατριώτης μας τραγουδιστής Γεράσιμος Ανδρεάτος. Τον υποδέχτηκε ο Πρόεδρος της ΚΕΔΗΚΕ Άγγελος Κωνσταντάκης και αυτή τη στιγμή, με μεγάλη παρέα, πίνουν καφεδάκι σε καφετέρια του Λιθοστρώτου. Το απόγευμα, λίγο μετά τις 5:00 θα τραγουδήσει στο Ληξούρι.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35