Ο Δήμος σε συνεργασία με την Δευτεροβάθμια σχολική Επιτροπή πραγματοποιεί εργασίες και επισκευές στο Γυμνάσιο-Λύκειο Πάστρας.
Έργασίες και επισκευές στο Γυμνάσιο-Λύκειο Πάστρας
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/01/an3-2.jpg)
Κοινωνία
27/01/2016 | 13:47
Ο Δήμος σε συνεργασία με την Δευτεροβάθμια σχολική Επιτροπή πραγματοποιεί εργασίες και επισκευές στο Γυμνάσιο-Λύκειο Πάστρας. Βάψιμο αιθουσών σε χαρούμενα χρώματα και επισκευές στις μπασκέτες του αύλειου χώρου. Επί τόπου βρέθηκαν ο Αντιδήμαρχος Ελειού-Πρόννων Νίκος Παπαδάτος και η Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής Μαρία Κουνάδη.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35