Το φετινό ρεβεγιόν Χριστουγέννων επιφύλαξε εκπλήξεις στο PREMIER.
Ένα διαφορετικό ρεβεγιόν στο PREMIER
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/12/gewrgopoulos.jpg)
e Gastronomie
27/12/2014 | 17:20
Το φετινό ρεβεγιόν Χριστουγέννων επιφύλαξε εκπλήξεις στο PREMIER. Μία από αυτές ήταν η συσκότιση της σάλας για να ακουστεί από τον μαέστρο μας Γεράσιμο Γεωργόπουλο η Άγια Νύχτα από τον ήχο της τρομπέτας και τα κάλαντα με το καμπανέλι του κ. Σπύρου Πολλάτου που σιγοτραγούδησαν όλοι οι παρευρισκόμενοι.
Σημείωση: Ο ιδιοκτήτης του καταστήματος Βαγγέλης Κονάδης αναβιώνει έθιμα ξεχασμένα από τη παλιά Κεφαλονιά σε ένα χώρο, όπως αυτό του PREMIER, που κατά κοινή ομολογία είναι η σάλα των …αισθήσεων! Παιδιά και του χρόνου.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35