Η Οργανωτική Επιτροπή ευχαριστεί όλους όσοι συμμετείχαν προκειμένου να πραγματοποιηθεί ο αγώνας για πέμπτη συνεχή χρονιά
Όλα τα αποτελέσματα του 5ου Βαλλιάνειου Αγώνα Δρόμου
31/03/2015 | 15:49

O «5ος ΒΑΛΛΙΑΝΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ», στον οποίο συμμετείχαν περίπου 400 δρομείς, περιπατητές και παιδιά, σε όλα τα αγωνιστικά δρώμενα, οδηγήθηκε και φέτος αισίως στην λήξη του, σημειώνοντας ιδιαίτερη επιτυχία.

Πριν αναφερθούμε αναλυτικά σε όλους όσους συνεισέφεραν στην διοργάνωση οφείλουμε να επισημάνουμε τα εξής:

  • Ο δρόμος (στο ύψος της διασταύρωσης προς Λάσση, Γραδάκια και φανάρι) έκλεισε μετά από συνεννόηση, ευθύνη και παρέμβαση της Τροχαίας και οι εκπρόσωποι της S4S SECURITY απλά συνεπικουρούσαν το έργο της
  • Απονομές έλαβαν χώρα σε όλες τις ανακοινωθείσες κατηγορίες δρομέων και σε όλους τους παιδικούς αγώνες συμπεριλαμβανομένων και των Νηπίων. Το ανακοινώσαμε στα μεγάφωνα, πριν από την έναρξη του αγώνα των δέκα χιλιομέτρων. Λυπούμαστε εάν λόγω της πίεσης και των πολλαπλών παράλληλων γεγονότων δόθηκε διαφορετική πληροφόρηση από κάποιον εκπρόσωπο της διοργάνωσης. Αυτό που επισημάνθηκε απλώς είναι ότι τα παιδάκια που συμμετείχαν στον μεγάλο αγώνα, για τον οποίον δεν υπήρχαν κατηγορίες για παιδιά κάτω των 13 ετών, θα λάβουν μόνο μετάλλιο συμμετοχής, χωρίς περαιτέρω βράβευση. Για τους παιδικούς αγώνες η βράβευση διεξήχθη κανονικά μετά την ολοκλήρωση των αγωνιστικών γεγονότων και ως εκ τούτου όσα παιδάκια διακρίθηκαν στις 3εις πρώτες θέσεις και δεν παρέστησαν στις απονομές , μπορούν να παραλάβουν το μετάλλιο τους (οι κηδεμόνες ας επικοινωνήσουν στο 6977050224).
  • Στα αποτελέσματα του μεγάλου αγώνα δεν συμπεριλαμβάνονται οι περιπατητές και τα παιδιά <13 ετών που συμμετείχαν. Ενώ οι συμμετοχές στους παιδικούς αγώνες ανήλθαν στις 120.

Ευχαριστούμε από καρδιάς όσους συνεργάστηκαν για την υλοποίηση της εκδήλωση δηλαδή την ΚΕΔΗΚΕ και όλα τα μέλη της και τον ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ με όλα τα μέλη του αλλά και όλους όσους στήριξαν στην προσπάθεια μας, αποδεικνύοντας ότι όλοι μαζί μπορούμε να δημιουργήσουμε, να προσφέρουμε, να ψυχαγωγήσουμε, να κατακτήσουμε τους στόχους μας.

Ειδικότερα και πιο αναλυτικά ευχαριστούμε (σε τυχαία σειρά):

  • Την ΚΕΔΗΚΕ και τον υπεύθυνο αυτής κο Κωνσταντάκη, για τις δημιουργία του υλικού της γραμματείας και τις εκτυπώσεις αυτού, τις την διάθεση της εξέδρας, τραπεζιών, σταντ, καρεκλών, του ισογείου του δημαρχείου (για την φύλαξη του ιματισμού των αθλητών) καθώς και για την διάθεση χώρου του θεάτρου για την διαδικασία παραλαβής των αριθμών.
  • Το προσωπικό της ΚΕΔΗΚΕ την Στάμω Στεργιώτη και την Ερασμία Μουστάκη, που ειλικρινά κάθε φορά υπερβάλλουν εαυτόν στην βοήθεια που μας προσφέρουν ξεπερνώντας κατά πολύ τις υπηρεσιακές τους δεσμεύσεις αλλά και τον Μάκη τον Βαγγελάτο που ακούραστα βοηθά για τις μεταφορές και την τοποθέτηση του υλικού, αν και του χρόνου ευελπιστούμε να τρέξει.
  • Τον Σύλλογο Δρομέων Κεφαλονιάς και τον πρόεδρο αυτού κ.Γ.Μαζαράκη, που συνεισέφερε στην διαδικασία της επίσημης μέτρησης του αγώνα από εντεταλμένο εκπρόσωπο της IAAF αλλά και στην διαδικασία που έπεται για την λήψη της αιγίδας του ΣΕΓΑΣ, στην χορήγηση υλικού (γιλέκα, κώνους), για τις ανάγκες της σήμανσης του αγώνα, ενώ συμμετείχε και με πλήθος αθλητών του στην διοργάνωση.
  • Τον μεγάλο χορηγό του αγώνα μας τον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ που παραμένει επί τριετίας δίπλα μας και συνέβαλλε στην κάλυψη του μεγαλύτερου μέρους των εξόδων της διοργάνωσης και απέδειξε ότι ο αθλητισμός συνιστά μία αξία η οποία οφείλει να αναγνωρισθεί και να υποστηριχτεί από όλους
  • Τα Ιχθυοτροφεία Κεφαλονιάς και το Αντύπειο και Βαλλιάνειο κληροδότημα που επίσης προσέφεραν ένα σημαντικό ποσό. Το κληροδότημα συνεισφέρει από γενέσεως του αγώνα ενώ τα ιχθυοτροφεία στέκονται δίπλα μας σε κάθε αγωνιστική μας πρωτοβουλία.
    • Τις ναυτιλιακές εταιρείες KEFALONIAN LINES και IONIAN FERRIES που παρείχαν διευκολύνσεις στην διακίνηση των αθλητών.
    • Το Τμήμα Τροχαίας Αργοστολίου για τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις
    • Την Περιφερειακή Ενότητα Κεφαλληνίας για την διευκόλυνση της ηλεκτρονικής μας αλληλογραφίας και της τηλεφωνικής μας επικοινωνίας.
  • Το Σώμα Ελλήνων Προσκόπων και Ναυτοπροσκόπων που παρέστη σχεδόν σύσσωμο, μικροί και μεγάλοι, οι υπεύθυνοι, οι πρόσκοποι/ναυτοπρόσκοποι και τα λυκόπουλα, συμβάλλοντας καθοριστικά στην ομαλή διανομή μεταλλίων και προϊόντων στους μικρούς και μεγάλους αθλητές αλλά και στην οριοθέτηση της εκκίνησης των παιδικών αγώνων και προσωπικά την κα Ισμήνη Κρεμμύδα για την άρτια διαχείριση και διανομή του υλικού μας αλλά και την Ντόνα Παλημέρη για την παρουσία των μικρών λυκόπουλων στην εκκίνηση των λιλιπούτειων αθλητών.
  • To Σώμα Εθελοντών, Σαμαρειτών Διασωστών και Ναυαγοσωστών του νησιού μας και όσους από το Σώμα ήρθαν να μας υποστηρίξουν για την παροχή πρώτων βοηθειών όπως κάνουν άλλωστε κάθε χρονιά και σε όλους τους αγώνες του νησιού μας, στην εποπτεία της διαδρομής και στην διευθέτηση της ροής των αθλητών στην περιοχή από το φανάρι έως και τον τάφο των Ιταλών
  • Την ΕΠΑΣ Νοσηλευτών και τον Δ/ντη της τον κο Σακκαλή , οι οποίοι συνέδραμαν σε τυχόν νοσηλευτικές ανάγκες του αγώνα αλλά και μερίμνησαν πλέον των καθηκόντων τους για την διακοπή της κυκλοφορίας κατά το πέρασμα των αθλητών στην ριζοσπαστών και στην καταγραφή όσων εκ των δρομέων ή περιπατητών διερχόταν από το σημείο της επι τόπου αναστροφής των 5 κμ προς αποφυγή περιστατικών «κλεψίματος δρόμου»
  • Το ξενοδοχείο Mirabel που ανταποκρίνεται στα αιτήματά μας για φιλοξενία ή οικονομικές διευκολύνσεις στους αθλητές αδειαλλείπτως από τον 1ο αγώνα μας έως και σήμερα.
    • Τις Σχολές της ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ (Ληξούρι) και της ΟΛΓΑΣ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ (ART &STYLE DANCE STUDIO-Αργοστόλι), για το εξαιρετικό χορευτικό θέαμα που μας παρουσίασαν τόσο με τις μαζορέτες τους όσο και γενικά με την χορευτική τους ομάδα, στα πλαίσια των παραλλήλων εκδηλώσεων.
    • Το ξενοδοχείο Μouikis, το οποίο φέτος εντάχθηκε στους χορηγούς κατάλυσης των αθλητών μας.
    • Τους Παθολόγους Αικατερίνη Μαρκουλάτου και Ανδρέα Τσιμάρα που παρέστησαν για την αντιμετώπιση τυχόν εκτάκτων ιατρικών περιστατικών
    • Τον Παρίση Κουλουμπή για την παργματικά άψογη σήμανση της διαδρομής των 10 κμ και πάλι τον Παρίση Κουλουμπή και τον Μάκη Κουλουμπή για την σήμανση των παιδικών αγώνων, τις μεταφορές του υλικού (νερά, καρέκλες, αψίδες), το στήσιμο και το ξε-στήσιμο των αψίδων αλλά και της συγκέντρωσης όλου του υλικού που χρησιμοποιήθηκε για την διεξαγωγή του αγώνα μετά το πέρας αυτού.
    • Τον Chris Phillips και τους Άγγλους της ομάδας του οι οποίοι μερίμνησαν για την παραλαβή τους σχετικού υλικού και την δημιουργία των σταθμών τροφοδοσίας των αθλητών με νερό κατά μήκος της διαδρομής του αγώνα.
    • Τον Γιώργο τον Φωκά για την διάθεση του ποδηλάτου για την μέτρηση της διαδρομής και την παροχή νερών-χυμών.
    • Τον Διονύση Μεταξά και τον Σύλλογο Πάλης Κεφαλληνίας για την διανομή των αφισών, την άρτια διεξαγωγή των παιδικών αγώνων και την εντυπωσιακή επίδειξη πολεμικών τεχνών.
    • Την εταιρεία S4S και τον Διονύση Σταθάτο για την φύλαξη του ιματισμού των αθλητών, την παρακολούθηση του αγώνα και την διάθεση προσωπικού για την υποστήριξη της τροχαίας.
    • Την εταιρεία «ΚΩΣΤΗΛΑΤΑΣ» από την Ήπειρο για την διάθεση 480 νερών
    • Το σουπερ-μάρκετ Πανταζάτος για την διάθεση 150 χυμών και 150 γκοφρετών για τους λιλιπούτειους συμμετέχοντές μας και το οποίο μας στηρίζει από τον 1ο Βαλλιάνειο.
    • Τον Πολλάτο με την αγορά φρούτων, που διέθεσε 1 κιβώτιο μπανάνες για τους αθλητές και που πάντα ανταποκρίνεται στα ζητούμενά μας.
    • Την HERBAL LIFE και την ανεξάρτητη συνεργάτη της κα Μαίρη Ιωαννίδου για την προσφορά ροφημάτων, λιπομετρήσεων και περιποιήσεων προσώπου στους συμμετέχοντες.
    • Το «CAPTAINS TABLE» για την παροχή δύο δωρεάν γευμάτων σε 4 αθλητές
    • Το ζαχαροπλαστείο PREMIER, για την παροχή 3 δίσκων με γλυκά, επί της πλατείας για τους δρομείς.
    • Τον Βασίλη Λουκάτο για την φωτογραφική κάλυψη του αγώνα και την διάθεση φωτογραφικής μηχανής στην τελευταία συμμετέχουσα του αγώνα για την προαγωγή της αξίας της συμμετοχής.
    • Τους προσφιλέστατους και άρρηκτα συνδεδεμένους πλέον με τον Βαλλιάνειο Θωμά Βουτσινά και Αγη Κονιδάρη που διανθίζουν μουσικά τον αγώνα σχεδόν «εργολαβικά» από τον πρώτο κιόλας χρόνο διεξαγωγής του μέχρι σήμερα.
    • Τους Παρίση Κουλουμπή, Ευγενία Βασιλάτου (εργάστηκε και στην γαρμματεία), Μαρία Αυγουστάτου, Ρούλα Βώρου, Σοφία Μαραβέγια που με ιδιαίτερο ζήλο, μεθοδικότητα και οργάνωση συνέβαλλαν στην διεξαγωγή των παράλληλων αγώνων, ειδικά των παιδικών που απαιτούν μεγάλη σοβαρότητα και ευθύνη, καθώς και στην εποπτεία του αγώνα των μεγάλων αθλητών.
  • Την Λένα την Μαρκάτου που μαζί με την Στάμω Στεργιώτου ανέλαβαν το εξαιρετικά υπεύθυνο και απαιτητικό έργο της ταυτοποίησης και παραχώρησης των τσιπ χρονομέτρησης στους ήδη εγγεγραμμένους αθλητές.
    • Την Βίκυ Σίμου για την κοπιαστική εργασία της στην παιδική γραμματεία και την Ευγενία Μπεκατώρου για τους περιπατητές.
    • Τον Παύλο Γοργιανίτη «EPATHLA OLYMPUS» για τις διευκολύνσεις, τις προσφορές και την άριστη συνεργασία του.
    • Τον Παναγή Μαζαράκη για το δημιουργικό της αφίσας του αγώνα.
    • Τον Μιχάλη Ανδρεαδάκη για τα ρεπορτάζ του
    • Τους: Α.Σ.«RED TIGER», ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, Ν.Ο.ΚΙ, ΕΟΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ, KANGOO CLUB, ΤΟΥΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ, ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΑΛΗΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΤΟΝ ΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ, ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ( GYMLAND, GENESIS, ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ), που συμμετείχαν ως ομάδες με τους αθλητές τους στην διοργάνωση.
    • Την ομάδα «ΜΑΘΗΤΕΙΑ» για την ουσιαστική συμβολή της στην απομάκρυνση των πλαστικών μπουκαλιών νερών από τους δρόμους του αγώνα και τον κο Κώστα Πρέντζα.
    • Τον Αλέξανδρο Βουτσινά που επόπτευε με το ποδήλατο την διοργάνωση
    • Τον Σάκη Βούτο και την Γιάννα Κουλουμπή, τον Σάκη μας και την Γιάννα μας, όπως τους ξέρουμε όλοι και τους αγαπάμε, οι οποίοι με το μπρίο και το ταμπεραμέντο τους συνέβαλλαν ακούραστα στην διατήρηση αμείωτου του ενδιαφέροντος του κοινού και στην συνολική επιτυχία της διοργάνωσης.

Για την οικονομική τους βοήθειά τους:

  1. Χ.Τσιμάρα ξενοδοχείο «EMELYSEE»
    2. τον κο.Κατσιβέλη «INTERNET KAFE “Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ”»
    3. τον Γ.Καμπίση «PHOTOLAND»
    4. το Αρχιτεκτονικό Γραφείο της κας Ειρήνης Μπενετάτου
    5. το κομμωτήριο «ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΩ»
    6. Τον φούρνο «Ο ΚΑΛΟΥΡΗΣ-Δ&Β.ΜΕΤΑΞΑΣ»
    7. το Αρχιτεκτονικό Γραφείο του Γ&Π Βασιλάτου
    8. Το γυμναστήριο «GENESIS»
    9. Ξιφίτας τεχνικό μάρκετ
    10. Αρτοποιείο ο «Καλούρης»
    11. Ποδηλατάδικο και σέρβις ο «Αίνος»
    12. Το γυμναστήριο «GYMLAND»
    13. την «NISSAN» Αφού Μπεκατώρου
    14. την SEA KAYAKING KEFALONIA
    15. Το κατάστημα «OZZIE FASHION»
    16. Το κατάστημα «VIKATOU»
    17. Το εστιατόριο των αδελφών Τζιβρά

Όλα τα ΜΜΕ που στήριξαν την προσπάθεια μας, το www.inkefalonia.gr www.kefaloniamas.gr, www.kefalonizw.gr, www.e-kefalonia.net, , www.kefalonitis.com, http://sportsthea.blogspot.gr/, www.kefaloniapress.gr, www.efhmeridakefalonia.gr (έντυπα και ηλεκτρονικά), http://anexarttitosblog.gr/, http://voutospress.blogspot.gr/, την εφημερίδα ημερήσιος, www.portoni.gr., www.runningnews.gr, www.runnermagazine.gr http://porosnews.blogspot.gr/, τον ραδιοφωνικό σταθμό Ionian Galaxy και τον διαδυκτυακό σταθμό Epta.tv (http://epta.tv) και όλους τους συντελεστές του, για την τηλεοπτική κάλυψη του αγώνα
Επίσης ευχαριστούμε θερμά, όλους του επισήμους που μας τίμησαν με την παρουσία τους και αθλοθέτησαν τους νικητές.Ένα μεγάλο ευχαριστώ αξίζει σε όλους τους εθελοντές μας διότι χωρίς την παρουσία και την συνεισφορά τους δεν θα υπήρχε δυνατότητα ολοκλήρωσης της προσπάθειάς μας. Και κυρίως ευχαριστούμε όλους εσάς, μικρούς και μεγάλους, αθλητές και μη, που ήρθατε στον αγώνα μας προκειμένου να τρέξετε, να περπατήσετε ή να παρακολουθήσετε την προσπάθειά μας. Χωρίς εσάς δεν θα είχε νόημα και ουσία η όποια προσπάθεια καταβάλλουμε κάθε χρόνο.Ελπίζουμε να περάσατε όμορφά και ζητούμε συγνώμη για ότι παραλείψαμε .

ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΚ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

(ΦΩΚΑΣ Δ, ΦΩΚΑ Α.,ΣΑΜΟΛΗ Ε)

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΝΗΠΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

  1. ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
    2. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
    3. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΗΠΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΣΟΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
    2. ΛΙΟΣΑΤΟΥ ΒΑΝ-ΜΕΤΕΡΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    3. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

6-7 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    2. ΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
    3. ΜΕΤΑΞΑ ΧΑΡΙΑΝΝΑ

6-7 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ

  1. ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
    2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
    3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

8-10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ
    2. ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    3. ΡΟΚΚΟΥ ΛΙΒΙΑ

8-10 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ

  1. ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
    2. ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    3. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

11-12 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΖΩΗ
    2. OTOM BLACK
    3. ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

11-12 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ

  1. ΚΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
    2. ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
    3. ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ ΦΑΝΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ος ΒΑΛΛΙΑΝΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 2015 ΑΝΔΡΕΣ
Rank Category Gender ΒΙΒ Name YOB 10km finish
ΑΝΔΡΕΣ 13-18
1 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1789   ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1998 0:43:16
2 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1845   ΜΙΧΑΗΛ ΦΑΙΤΑΣ 2000 0:43:49
3 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1668   ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΤΟΣ 2000 0:44:43
4 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1911   ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΕΚΟΣ 2014 0:46:10
5 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1686   ΔΑΥΙΔ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ 2000 0:47:00
6 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1915   ΠΑΥΛΟΣ ΦΑΙΤΑΣ 2014 0:48:55
7 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1769   ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ 1999 0:48:55
8 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1849   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 1999 0:51:05
9 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1818   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΟΚΚΟΣ 2000 0:52:03
10 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1878   ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 0:52:51
11 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1869   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΚΟΣ 2002 0:53:24
12 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1893   ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ 2014 0:54:54
13 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1710   ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΑΤΟΣ 1998 0:57:01
14 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1753   ΧΑΡΗΣ ΛΑΛΗΣ 1998 0:57:15
15 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1888   ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ 2014 0:57:16
16 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1884   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 2014 0:57:25
17 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1697   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΕΡΒΕΝΗΣ 1998 0:59:52
18 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1824   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1998 1:00:13
19 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1749   ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΛΗΣ 1998 1:00:55
20 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1885   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ 2014 1:01:03
21 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1904   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 2014 1:01:06
22 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1860   ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ 1990 1:01:47
23 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1901   ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΤΙΜΟ 2014 1:02:54
24 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1891   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 2014 1:04:42
25 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1667   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΤΟΣ 1999 1:06:40
26 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1810   ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗΣ 1997 1:23:51
27 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1804   ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ 1997 1:23:51
28 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1914   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2014 1:25:55
29 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1895   ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 2014 1:42:47
1 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1801   ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1987 0:35:02
2 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1699   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1985 0:38:07
3 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1703   ΣΠΥΡΟΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 1993 0:41:20
4 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1726   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΛΗΣ 1991 0:46:29
5 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1843   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992 0:48:28
6 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1732   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 1986 0:50:31
7 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1870   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΦΑΝΗΣ 2001 0:52:37
8 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1687   ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ 1985 0:52:44
9 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1674   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 1995 0:55:32
10 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1698   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ 1987 0:55:59
11 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1875   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ 1993 0:57:42
12 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1669   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ 1993 1:01:06
13 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1759   ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΛΑΙ 1990 1:03:40
14 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1840   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 1992 1:06:52
15 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1790   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ 1985 1:06:55
16 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1738   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 1990 1:06:55
17 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1701   ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ 1988 1:08:21
18 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1743   ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1994 1:15:10
19 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1764   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 1:28:50
20 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1908   ΧΑΡΗΣ ΜΕΝΤΙΝΑΤΟΣ 2014 1:28:51
21 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1847   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ 1993 1:40:07
22 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1913   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 2014 1:52:50
1 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1852   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΩΚΑΣ 1980 0:40:23
2 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1679   ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 1983 0:41:29
3 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1742   ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1980 0:44:08
4 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1831   ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 1977 0:44:48
5 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1739   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ 1982 0:45:42
6 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1851   ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ 1977 0:46:23
7 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1740   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1983 0:48:08
8 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1832   ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 1981 0:48:23
9 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1755   ΣΥΜΕΩΝ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 1981 0:48:25
10 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1874   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1983 0:48:31
11 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1671   ΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 1975 0:48:47
12 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1809   ΜΗΝΑΣ ΠΕΦΑΝΗΣ 1981 0:50:03
13 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1882   ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ 2014 0:51:13
14 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1727   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΟΥΣΟΣ 1977 0:54:45
15 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1770   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΛΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ 1982 0:55:26
16 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1864   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ 1984 0:56:19
17 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1829   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1980 0:56:45
18 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1850   ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 1976 0:57:17
19 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1779   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:59:16
20 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1859   ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΑΤΡΟΥ 1980 0:59:59
21 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1771   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1976 1:01:14
22 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1868   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΦΑΝΗΣ 1980 1:07:34
23 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1892   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΤΑΞΑΣ 2014 1:07:34
24 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1707   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ 1982 1:08:12
25 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1866   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1981 1:08:12
26 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1856   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΜΟΣ 2014 1:08:32
27 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1787   ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1977 1:10:33
28 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1826   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΑΤΟΣ 1981 1:10:45
29 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1731   ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1979 1:10:54
30 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1728   ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1980 1:12:14
31 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1858   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1976 1:16:36
32 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1861   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1976 1:16:36
33 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1812   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1976 1:18:40
1 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1872   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:35:38
2 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1656   GUIDO VAN MEETREEN 1972 0:38:45
3 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1802   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 1968 0:40:09
4 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1879   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΔΑΣ 2014 0:40:13
5 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1785   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 1968 0:42:41
6 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1716   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1968 0:43:06
7 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1706   ΗΛΙΑΣ ΖΑΠΑΝΤΗΣ 1973 0:45:53
8 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1659   BILLY VOSNAKIS 1968 0:46:14
9 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1797   ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ 1968 0:46:16
10 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1676   ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ 1968 0:49:07
11 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1745   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973 0:49:25
12 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1900   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 2014 0:52:06
13 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1823   ΦΩΤΗΣ ΣΙΜΑΤΟΣ 1972 0:54:09
14 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1715   ΣΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ 1973 0:55:31
15 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1690   ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 1968 0:56:47
16 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1883   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 2014 0:59:40
17 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1675   ΝΙΚΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 1974 1:01:37
18 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1736   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ 1973 1:01:44
19 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1811   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1965 1:02:12
20 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1855   ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1970 1:04:04
21 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1905   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΛΙΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 2014 1:04:26
22 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1796   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ 1971 1:08:12
23 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1693   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 1967 1:08:25
24 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1807   ΦΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΤΟΣ 1972 1:15:45
25 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1836   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ 1973 1:17:22
26 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1696   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΠΑΤΟΣ 1966 1:20:56
27 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1692   ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 1969 1:44:56
1 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1754   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1958 0:44:07
2 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1822   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1960 0:47:37
3 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1846   ΣΠΥΡΟΣ ΦΑΙΤΑΣ 1964 0:51:16
4 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1880   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 2014 0:52:10
5 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1805   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ 1962 0:56:39
6 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1673   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1962 0:56:46
7 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1683   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 1962 0:57:29
8 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1700   ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ 1964 1:00:35
9 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1678   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 1955 1:10:06
10 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1695   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1962 1:17:22
11 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1881   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ 2014 1:24:11
1 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1654   CHRIS PHILLIPS 1950 0:48:14
2 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1664   ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 1954 0:54:04
3 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1889   KINSEY MICHEL 2014 0:58:06
4 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1890   ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΕΡΡΑΣ 2014 1:04:14
5 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1680   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 1951 1:25:29